<HTML>
<BODY>
<P>
<PRE>
Licensed to Watkins Memorial High School
                                       Hy-Tek's Meet Manager 4/24/2008 09:37 PM
                   Watkins Reserve Invitational - 4/26/2007                    
                               WM Reserve Invit                                
                         Watkins Memorial High School                          
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Topf, Bailey                 Logan                  4-06.00  
  2 Pulkrabek, Brittany          Olentangy              4-04.00  
  3 Smart, Mary                  Logan                  4-02.00  
  3 McCord, Ashley               Watkins Black          4-02.00  
 -- Robinson, Lauren             Gahanna                     NH  
 -- Hawk, Hayley                 Gahanna                     NH  
 -- Swabb, Kaylyn                Olentangy                   NH  
 
Event 2  Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Guess, Kyle                  Logan                  5-10.00  
  2 Rich, Joe                    Watkins Black          5-08.00  
  3 Cassady, Ryan                Logan                  5-04.00  
  4 Baure, Tyler                 Olentangy              5-02.00  
  5 Greathouse, William          Olentangy              4-10.00  
  5 Brown, Seth                  Watkins Black          4-10.00  
 -- Gyszinski, TJ                Watkins Gold                NH  
 
Event 3  Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Shaw, Gerti                  Logan                  9-06.00  
  2 Griggs, Emily                Logan                  7-06.00  
  3 Coyle, Kim                   Watkins Black         J7-06.00  
  3 Arnott, Rachel               Watkins Black         J7-06.00  
 -- McCoy, Paige                 Gahanna                     NH  
 -- Saunders, Desha              Gahanna                     NH  
 
Event 4  Boys Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lewis, Cory                  Watkins Black         11-00.00  
  2 Kunkler, Randy               Logan                 10-06.00  
  3 Green, Nick                  Watkins Black          9-00.00  
  4 Withrow, Jon                 Logan                 J9-00.00  
  5 Johnson, Cameron             Watkins Gold           8-06.00  
  6 Armbruster, Kevin            Olentangy              8-00.00  
  6 Foley, David                 Olentangy              8-00.00  
  8 Brown, Seth G                Watkins Gold           6-06.00  
 
Event 5  Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Deal, Deanna                 Gahanna               14-07.50q 
  2 Fuller, Molly                Logan                 13-10.00q 
  3 Hendrickson, Audrey          Logan                 13-09.00q 
  4 Newman, Megan                Olentangy             12-11.50q 
  5 Brown, Ashanti               Gahanna               12-09.50q 
  6 McCord, Ashley               Watkins Black         12-05.00q 
  7 Beniot, Alexis               Olentangy             11-09.00q 
  8 Bernaud, Megan               Watkins Black         11-04.00q 
 
Event 5  Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Deal, Deanna                 Gahanna               14-07.00  
  2 Fuller, Molly                Logan                 13-10.00  
  3 Hendrickson, Audrey          Logan                 13-09.00  
  4 Newman, Megan                Olentangy             12-11.50  
  5 Brown, Ashanti               Gahanna               12-09.50  
  6 McCord, Ashley               Watkins Black         12-05.00  
  7 Beniot, Alexis               Olentangy             11-09.00  
  8 Bernaud, Megan               Watkins Black         11-04.00  
 
Event 6  Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Rutter, Jared                Logan                 18-03.00q 
  2 Vacaeresee, Jake             Olentangy             18-02.00q 
  3 McCort, Trent                Logan                 17-08.00q 
  4 Farley, Jessie               Watkins Black         16-10.50q 
  5 Kirigiti, Pablo              Olentangy             16-05.50q 
  6 McGrath, Levi                Watkins Black         15-06.00q 
  7 Shaffer, Matt                Watkins Gold          14-06.50q 
  8 Gamertsfelder, Jake          Watkins Gold          13-08.50q 
  9 Jost, David                  Watkins White         13-08.00  
 10 Leech, Matt                  Watkins White         12-04.00  
 
Event 6  Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Rutter, Jared                Logan                 18-03.00  
  2 Vacaeresee, Jake             Olentangy             18-02.00  
  3 McCort, Trent                Logan                 17-08.00  
  4 Farley, Jessie               Watkins Black         16-10.50  
  5 Kirigiti, Pablo              Olentangy             16-05.50  
  6 McGrath, Levi                Watkins Black         15-06.00  
  7 Shaffer, Matt                Watkins Gold          14-06.50  
  8 Gamertsfelder, Jake          Watkins Gold          13-08.50  
 
Event 7  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Williams, Ebony              Gahanna               29-04.00q 
  2 Greathouse, Brianna          Olentangy             29-02.50q 
  3 Elliott, Maggie              Olentangy             29-01.00q 
  4 Murphy, Stephanie            Logan                 28-06.00q 
  4 Pattmon, Lexz                Gahanna               28-06.00q 
  6 Donnelly, Catie              Watkins Black         27-03.00q 
  7 Huber, Paige                 Watkins Gold          26-07.00q 
  8 Bennington, Shandi           Logan                 23-07.50q 
  9 Burkhart, Alyssa             Watkins Black         18-11.00  
 
Event 7  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Williams, Ebony              Gahanna               29-04.00  
  2 Greathouse, Brianna          Olentangy             29-02.50  
  3 Elliott, Maggie              Olentangy             29-01.00  
  4 Murphy, Stephanie            Logan                 28-06.00  
  4 Pattmon, Lexz                Gahanna               28-06.00  
  6 Donnelly, Catie              Watkins Black         27-03.00  
  7 Huber, Paige                 Watkins Gold          26-07.00  
  8 Bennington, Shandi           Logan                 23-07.50  
 
Event 8  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Chaney, Cory                 Watkins Black         43-07.50q 
  2 Murphy, Jeff                 Logan                 41-02.00q 
  3 Robinson, Ralph              Logan                 40-03.00q 
  4 George, Emory                Watkins Gold          38-11.50q 
  5 Wilson, Matt                 Olentangy             38-08.00q 
  6 Greathouse, William          Olentangy             37-09.50q 
  7 Tudor, Ryan                  Watkins Black         37-00.50q 
  8 Rhoades, Austin              Watkins Gold          36-04.50q 
  9 Frasure, Storm W             Watkins White         35-04.50  
 10 Langel, Matt                 Watkins White         30-04.00  
 
Event 8  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Chaney, Cory                 Watkins Black         43-07.50  
  2 Murphy, Jeff                 Logan                 41-02.00  
  3 Robinson, Ralph              Logan                 40-03.00  
  4 George, Emory                Watkins Gold          38-11.50  
  5 Wilson, Matt                 Olentangy             38-08.00  
  6 Greathouse, William          Olentangy             37-09.50  
  7 Tudor, Ryan                  Watkins Black         37-00.50  
  8 Rhoades, Austin              Watkins Gold          36-04.50  
 
Event 9  Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Elliott, Maggie              Olentangy                92-05q 
  2 Bennington, Shandi           Logan                    91-08q 
  3 Greathouse, Brianna          Olentangy                89-07q 
  4 Pattmon, Lexz                Gahanna                  76-04q 
  5 Murphy, Stephanie            Logan                    74-00q 
  6 Donnelly, Catie G            Watkins Gold             72-01q 
  7 Huber, Paige                 Watkins Gold             69-01q 
  8 White, Becca                 Gahanna                  66-04q 
  9 Burkhart, Alyssa G           Watkins Gold             56-10  
 
Event 9  Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Elliott, Maggie              Olentangy                92-05  
  2 Bennington, Shandi           Logan                    91-08  
  3 Greathouse, Brianna          Olentangy                89-07  
  4 Pattmon, Lexz                Gahanna                  76-04  
  5 Murphy, Stephanie            Logan                    74-00  
  6 Donnelly, Catie G            Watkins Gold             72-01  
  7 Huber, Paige                 Watkins Gold             69-01  
  8 White, Becca                 Gahanna                  66-04  
 
Event 10  Boys Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Dietz, Jeff                  Logan                113-08.50q 
  2 Frasure, Storm               Watkins Black        107-08.50q 
  3 Robinson, Ralph              Logan                   107-08q 
  4 Vincent, Jeremiah            Watkins Black           106-04q 
  5 George, Emory                Watkins Gold            106-01q 
  6 Barnes, Eric                 Olentangy               102-06q 
  7 Calhoun, Tre                 Olentangy               102-04q 
  8 Rhoades, Austin              Watkins Gold          93-04.50q 
  9 Tuffs, Landon                Watkins White         88-00.50  
 10 Langel, Matt                 Watkins White         87-10.50  
 
Event 10  Boys Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Dietz, Jeff                  Logan                113-08.50  
  2 Robinson, Ralph              Logan                   107-08  
  3 Frasure, Storm               Watkins Black          J107-08  
  4 Vincent, Jeremiah            Watkins Black           106-04  
  5 George, Emory                Watkins Gold            106-01  
  6 Barnes, Eric                 Olentangy               102-06  
  7 Calhoun, Tre                 Olentangy               102-04  
  8 Rhoades, Austin              Watkins Gold          93-04.50  
 
Event 13  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Jordan, Alyssa               Watkins Black            17.80q  1 
  2 Arnett, Sarah                Watkins Black            18.10q  2 
  3 Topf, Bailey                 Logan                    19.50q  1 
  4 Shaw, Gerti                  Logan                    20.00q  1 
  5 Whiteside, Denisha           Gahanna                  20.20q  1 
  6 Jolley, Lydia                Gahanna                  20.80q  2 
  7 Acimovic, Brittany           Olentangy                21.10q  2 
  8 Knight, Taylor               Olentangy                21.30q  2 
  9 Spaulding, Stephanie         Watkins Gold             22.20   1 
 10 Heydinger, Sam               Watkins Gold             23.40   2 
 
Event 13  Girls 100 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Jordan, Alyssa               Watkins Black            17.80  
  2 Arnett, Sarah                Watkins Black            18.10  
  3 Topf, Bailey                 Logan                    19.50  
  4 Shaw, Gerti                  Logan                    20.00  
  5 Whiteside, Denisha           Gahanna                  20.20  
  6 Jolley, Lydia                Gahanna                  20.80  
  7 Acimovic, Brittany           Olentangy                21.10  
  8 Knight, Taylor               Olentangy                21.30  
 
Event 14  Boys 110 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Ruff, David                  Logan                    16.30Q 
  2 Correll, Matt                Watkins Black            16.90Q 
  3 Foy, Tyler                   Olentangy                17.80Q 
  4 Graham, Brandon              Logan                    17.81Q 
  5 Stephens, Ian                Watkins Black            20.00Q 
 -- Allenstein, Josh             Olentangy                   NT  
 
Event 14  Boys 110 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Ruff, David                  Logan                    16.30  
  2 Correll, Matt                Watkins Black            16.90  
  3 Foy, Tyler                   Olentangy                17.80  
  4 Graham, Brandon              Logan                    17.81  
  5 Stephens, Ian                Watkins Black            20.00  
 
Event 15  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Marshall, Tiyonna            Gahanna                  13.30Q  1 
  2 Deal, Deanna                 Gahanna                  13.60Q  2 
  3 Schemletzer, Emma            Logan                    14.40Q  2 
  4 Jenkins, Anna-Jane           Olentangy                14.50Q  1 
  5 Acara, Julie                 Olentangy                14.90Q  2 
  6 Davis, Vanessa               Watkins Gold             15.50Q  1 
  7 McCord, Ashley               Watkins Black            15.50Q  2 
  8 Miller, Katee                Watkins Black            15.70Q  1 
  9 Lamp, Bri                    Watkins White            16.00   2 
 10 Hicks, Kori                  Logan                    16.10   1 
 11 Berneaud, Megan G            Watkins Gold             16.50   2 
 
Event 15  Girls 100 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Marshall, Tiyonna            Gahanna                  13.10  
  2 Deal, Deanna                 Gahanna                  13.20  
  3 Jenkins, Anna-Jane           Olentangy                14.20  
  4 Schemletzer, Emma            Logan                    14.60  
  5 Acara, Julie                 Olentangy                14.70  
  6 McCord, Ashley               Watkins Black            15.30  
  7 Davis, Vanessa               Watkins Gold             15.60  
  8 Miller, Katee                Watkins Black            15.70  
 
Event 16  Boys 100 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Stimmel, Tylor               Logan                    11.70q 
  2 McGee, Christian             Watkins Black            11.80q 
  2 Vacaeresee, Jake             Olentangy                11.80q 
  4 Smith, Jonathan              Watkins Black            12.00q 
  5 Kirigiti, Pablo              Olentangy                12.10q 
 
Event 16  Boys 100 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Vacaeresee, Jake             Olentangy                11.70  
  2 Stimmel, Tylor               Logan                    11.90  
  3 Guess, Kyle                  Logan                    12.10  
  4 McGee, Christian             Watkins Black            12.20  
  5 Smith, Jonathan              Watkins Black            12.30  
  6 Kirigiti, Pablo              Olentangy                12.50  
  7 Romero, Caue                 Watkins Gold             12.80  
 
Event 17  Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Deal, Deanna                 Gahanna                  29.10Q  1 
  2 Robinson, Lauren             Gahanna                  29.50Q  2 
  3 Clark, Marissa               Olentangy                30.90Q  2 
  4 Topf, Bailey                 Logan                    31.10Q  1 
  5 Shifflet, Kaitlyn            Olentangy                31.50Q  1 
  6 Arnott, Rachel               Watkins Black            31.90Q  2 
  7 Pagnanelli, Marissa G        Watkins Gold             31.70Q  1 
  8 Schemletzer, Emma            Logan                    32.10Q  2 
  9 Garcia, Alisha               Watkins Black            32.10   1 
 10 Davis, Vanessa               Watkins Gold             32.70   2 
 11 Lamp, Bri                    Watkins White            33.80   2 
 12 Stein, Ciera W               Watkins White            34.40   1 
 
Event 17  Girls 200 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Deal, Deanna                 Gahanna                  28.30  
  2 Robinson, Lauren             Gahanna                  30.00  
  3 Topf, Bailey                 Logan                    31.20  
  4 Arnott, Rachel               Watkins Black            31.50  
  5 Shifflet, Kaitlyn            Olentangy                31.51  
  6 Pagnanelli, Marissa G        Watkins Gold             31.60  
  7 Schemletzer, Emma            Logan                    31.90  
  8 Clark, Marissa               Olentangy                32.00  
 
Event 18  Boys 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Vacaeresee, Jake             Olentangy                23.90q  1 
  2 Stimmel, Tylor               Logan                    24.10q  1 
  3 Graham, Brandon              Logan                    24.60q  2 
  4 McGee, Christian             Watkins Black            24.70q  1 
  5 Guidarelli, Greg             Olentangy                25.60q  2 
  6 Shaffer, Matt                Watkins Gold             26.10q  1 
  7 Romero, Caue                 Watkins Gold             26.90q  1 
  8 Gamertsfelder, Jake          Watkins Gold             27.40q  1 
  9 Gsyzinski, TJ W              Watkins White            30.90   1 
 
Event 18  Boys 200 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Vacaeresee, Jake             Olentangy                23.90  
  2 Stimmel, Tylor               Logan                    24.10  
  3 Graham, Brandon              Logan                    24.60  
  4 McGee, Christian             Watkins Black            24.70  
  5 Guidarelli, Greg             Olentangy                25.60  
  6 Shaffer, Matt                Watkins Gold             26.10  
  7 Romero, Caue                 Watkins Gold             26.90  
  8 Gamertsfelder, Jake          Watkins Gold             27.40  
 
Event 19  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Logan  'A'                                         11:07.50  
  2 Gahanna Lincoln  'A'                               11:21.20  
 
Event 20  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Logan  'A'                                         10:06.00  
 -- Olentangy  'A'                                           NT  
 
Event 21  Girls 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Gahanna Lincoln  'A'                                1:55.30  
  2 Watkins Black  'A'                                  1:56.10  
  3 Logan  'A'                                          1:58.60  
  4 Olentangy  'A'                                      2:02.80  
  5 Watkins Gold  'A'                                   2:05.70  
 
Event 22  Boys 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Logan  'A'                                          1:36.90  
  2 Olentangy  'A'                                      1:40.90  
  3 Watkins Black  'A'                                  1:43.40  
 
Event 23  Girls 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Booker, Kiera                Gahanna                5:53.70  
  2 Meyer, Brandy                Logan                  6:06.30  
  3 Davis, Aly                   Gahanna                6:10.70  
  4 Newman, Megan                Olentangy              6:27.00  
  5 Smart, Mary                  Logan                  6:51.70  
  6 Kotarba, Rae                 Olentangy              6:51.90  
 
Event 24  Boys 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Prosek, Austin               Watkins Black          5:05.70  
  2 Brooks, Brandon              Watkins Gold           5:18.80  
  3 Robbins, Mike                Watkins Black          5:20.20  
  4 Swisher, Garrett             Olentangy              5:21.80  
  5 Hier, Zach                   Olentangy              5:29.70  
  6 Farrington, Glenn            Watkins Gold           5:36.20  
  7 Von Ahn, Neil                Watkins Black          5:43.10  
  8 Bower, Brandon               Logan                  5:51.80  
  9 Braglin, Joe                 Logan                  6:29.10  
 10 Haagland, Johan              Watkins White          6:40.90  
 
Event 25  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Gahanna Lincoln  'A'                                  54.10  
  2 Logan  'A'                                            56.70  
  3 Olentangy  'A'                                        56.90  
  4 Watkins Black  'A'                                    59.70  
 
Event 26  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Olentangy  'A'                                        46.90  
  2 Logan  'A'                                            47.10  
  3 Watkins Black  'A'                                    48.10  
 
Event 27  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Koons, Brittany              Gahanna                1:07.20   2 
  2 Hawk, Hayley                 Gahanna                1:07.80   2 
  3 Becknell, Loren              Olentangy              1:10.20   1 
  4 Griggs, Emily                Logan                  1:12.30   1 
  5 Bowers, Rebecca              Olentangy              1:13.30   1 
  6 Paganelli, Marissa           Watkins Black          1:13.40   2 
  7 Hicks, Kori                  Logan                  1:18.40   1 
  8 Stein, Ceria                 Watkins Black          1:19.60   2 
  9 Cheplowitz, Alana            Watkins Gold           1:21.70   2 
 10 Bitner, Lyndsey              Watkins Gold           1:22.00   2 
 
Event 28  Boys 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cassady, Ryan                Logan                    56.00  
  2 Cook, Wes                    Watkins Black            56.60  
  3 McShane, Ian                 Olentangy                57.70  
  4 Teets, Kevin                 Olentangy                58.50  
  5 Tudor, Ryan                  Watkins Black            59.10  
  6 Rutter, Jared                Logan                  1:00.90  
 
Event 29  Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Klingenberg, Kristy          Logan                    49.90   1 
  2 Jordan, Alyssa               Watkins Black            50.70   2 
  3 Heft, Kristen                Logan                    54.30   1 
  4 Acimovic, Brittany           Olentangy                58.80   1 
  5 Jolley, Lydia                Gahanna                1:01.00   2 
  6 Knight, Taylor               Olentangy              1:01.50   1 
  7 Spaulding, Stephanie         Watkins Gold           1:02.40   2 
  8 Whiteside, Denisha           Gahanna                1:02.50   2 
  9 Heydinger, Sam               Watkins Gold           1:04.60   1 
 -- Arnett, Sarah                Watkins Black               NT   2 
 
Event 30  Boys 300 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McCort, Trent                Logan                    41.80  
  2 Ruff, David                  Logan                    41.81  
  3 Correll, Matt                Watkins Black            44.40  
  4 Foy, Tyler                   Olentangy                45.90  
 -- Allenstein, Josh             Olentangy                   NT  
 
Event 31  Girls 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Harper, Brooker              Logan                  2:44.10  
  2 Newman, Megan                Olentangy              2:52.80  
  3 Heflin, Brittany             Watkins Black          2:58.20  
  4 McGinnis, Amber              Gahanna                3:00.50  
  5 Smart, Mary                  Logan                  3:05.20  
  6 Bradley, Diera               Gahanna                3:10.30  
  7 Kotarba, Rae                 Olentangy              3:12.90  
 
Event 32  Boys 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Prosek, Austin               Watkins Black          2:14.50  
  2 Brooks, Brandon              Watkins Gold           2:19.80  
  3 Withrow, John                Logan                  2:21.40  
  4 Swisher, Garrett             Olentangy              2:26.10  
  5 Hier, Zach                   Olentangy              2:28.80  
  6 Farrington, Glenn            Watkins Gold           2:28.90  
  7 Bower, Brandon               Logan                  2:36.00  
 
Event 33  Girls 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Moore, Heather               Olentangy             12:55.30  
  2 Scott, Olivia                Gahanna               13:23.20  
  3 Zapp, Emily                  Gahanna               13:28.80  
  4 Sheets, Quincy               Logan                 16:01.00  
  5 Cullison, Lacey              Logan                 17:25.80  
 
Event 34  Boys 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ostrander, Cody              Olentangy             11:06.70  
  2 Reed, Eli                    Logan                 11:14.10  
  3 Robbins, Mike                Watkins Black         11:37.70  
  4 Schlabig, Jack               Olentangy             11:56.80  
  5 Fidler, Nick                 Logan                 12:04.90  
  6 Von Ahn, Neil                Watkins Black         12:18.70  
 
Event 35  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Logan  'A'                                          4:25.80  
  2 Gahanna Lincoln  'A'                                4:31.90  
  3 Watkins Black  'A'                                  4:37.50  
  4 Olentangy  'A'                                      4:49.00  
 
Event 36  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Logan  'A'                                          3:42.00  
  2 Watkins Black  'A'                                  3:44.20  
  3 Olentangy  'A'                                      3:56.80  
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Logan                       87        2) Gahanna Lincoln            86.50
    3) Olentangy                   52        4) Watkins Black              35.50
    5) Watkins Gold                 1                                           
 
                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Logan                      109        2) Watkins Black              72.50
    3) Olentangy                   58.50     4) Watkins Gold               12   
</PRE>
</BODY>
</HTML>